bet365 UK

wordpress joomla template

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Limir Web Hizmetleri [webci], Gaziantep´te isim tescil(domain), site barındırma(hosting), web tasarım, e-ticaret uygulamaları ve SEO optimizasyon alanlarında 2005 yılından bu zamana hizmet veren bir firmadır. Bir şirketin en büyük varlığının kurumsal kimliği olması gerektiğine dair inancımızla, size yakışan sizi farklı kılan projeler geliştirmek en önemli hedefimizdir.

Biz Gaziantep´te tasarıma farklı bir bakış açısı getirmek için bu yola girdik. Müşterilerimizde sağladığımız güven ve aldığımız pozitif geri dönütler bu işi bir nebze başarabildiğimizi gösteriyor ve daha iyi projeler gerçekleştirmek için bizlere enerji veriyor.

İşimiz profesyonel projelere imza atmaktır. Bu zorlu; bir o kadar da zevkli süreçte, kısa sorularla problemi keşfetme, problem çözümüne yönelik stratejiler gerçekleştirme, tasarım, web yazılım geliştirme, içerik geliştirme, test etme, yayınlama ve dönüt alma aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Arama motoru optimizasyon ekibimiz, yapım işi bitmiş internet sitelerinin arama motorlarındaki başarısını arttırmak için, Adwords ve SEO konularında destek vermektedir.

Sosyal medya ekibimiz, yapım işi bitmiş internet sitelerinin sosyal mecralardaki tanınırlığını arttırmak ve sosyal medya iletişimini planlayıp yönetmektedir.

Siz de internet de pozitif etki yapacak bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa, tanıdık kişilerle bu iş olmaz diyorsanız, kaliteli işlerin de ucuz olmayacağını düşünüyorsanız, artık bizimle tanışma vaktiniz gelmiş demektir. 🙂

webciolarak başarınız için tasarlıyoruz…

webci | Limir Web Hizmetleri

The best bonus by bet365 Ελλάδα 100% for new user.

Full Joomla 3.0 Theme free theme.